Kontakt

Kontaktoplysninger

Her finder du kontaktpersoner til forskellige funktioner i Attendo. For specifik information om vores enheder, kan du klikke på Hjemmepleje eller Plejecenter i hovedmenuen eller bruge søgefeltet. Oplysningerne vises på den enkelte enheds side.

Regionschef Dorte Kofod +45 4061 6330
dorte.kofod@attendo.dk
 
Vice regionschef Lissen Steffensen +45 3011 4975
lissen.steffensen@attendo.dk
 
Regional virksomhedschef Sussi Hannemann Petersen +45 4019 3083
sussi.petersen@attendo.dk
 

HR Business Partner Jon Skålerud + 45 2677 7887
jon.skalerud@attendo.dk

Fritvalgskoordinator Annette Hansen +45 4019 3612
annette.hansen@attendo.dk

Udviklingschef Lars Trier Pedersen +45 2811 6757
lars.trierpedersen@attendo.dk

Regnskabschef Anne Romey +45 2985 2125
anne.romey@attendo.dk

Presschef Charlotte Näsström Morén +46 73 8399800
charlotte.nasstrom.moren@attendo.se

Kvalitetskoordinator Annette Poulsen +45 2025 9631
annette.poulsen@attendo.dk