Kontakt

Kontaktoplysninger

Her finder du kontaktpersoner til forskellige funktioner i Attendo. For specifik information om vores enheder, kan du klikke på Hjemmepleje eller Plejecenter i hovedmenuen eller bruge søgefeltet. Oplysningerne vises på den enkelte enheds side.

Regionschef Dorte Kofod +45 40616330

dorte.kofod@attendo.dk

Vice regionschef Lissen Steffensen +45 30114975
lissen.steffensen@attendo.dk

Regional virksomhedschef Sussi Hannemann Petersen +45 4019 3083
sussi.petersen@attendo.dk

Fritvalgskoordinator Annette Hansen +45 40193612
annette.hansen@attendo.dk

Regnskabschef Anne Romey +45 29852125
anne.romey@attendo.dk

Presschef Charlotte Näsström Morén +46 73 8399800 (ingen tekst)
charlotte.nasstrom.moren@attendo.se

Kvalitetskoordinator Annette Poulsen +45 2025 9631
annette.poulsen@attendo.dk